Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Çerkezköy ilçesinde bulunan Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Namık Kemal Bulvarı No:17-21 adresinde bulunan Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi kurumuna 0 (282) 725-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Hakkında

Atatürk Caddesi üzerinde 11 senedir hizmet veren Özel Çerkezköy Hastanesi 1 Haziran 2014’den ibu yana Namık Kemal Bulvarı üzerinde yapımı sona eren 220 yatak kapasiteli İrmet Hospital ismi ile sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

İrmet Hospical sunduğu sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetini en üst düzeyde tutmak; ekibi, altyapısı ve ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile bir araya getirip örnek bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektir.

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Bölümleri

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi, Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi  telefon numarası:  0 (282) 725-4444

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Adresi

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi  adresi:  Gazi Osman Paşa, Namık Kemal Blv. No:17-21, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi: www.irmethospital.com

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku