05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği ile ilgili detaylar. 1413 Sk. No:51 Kahramanlar adresinde bulunan Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği kurumuna 0 (232) 446-8475 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Hakkında

ANKA Özel Sğl. Ltd. Şti.’e bağlı olarak hizmetini sürdüren Özel Dr. Cevdet Tuğrul Meme Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi’nde (Kahramanlar Şubesi) hastalarımız için modern ve huzurlu bir ortam sağlanmıştır.

Siz daha kayıda girmediniz mi? Bekleme sırasında hastalarımıza yaşamları boyunca Meme hastalığına ve hali hazırdaki şikayetlerine neden olan nedenleri ayrıntıları ile anlayabilmek için, özel düzenlenmiş bir form doldurtulmaktadır. Daha sonra doktorlarımız aracılığıyla bu form eşliğinde, hastanın anamnezi (Tüm şikayet ve hastalık hikayesi) alınarak hasta değerlendirilmekte, bunun bunun yanında bu bilgiler ışığında hastanın ileride gelişebilecek meme hastalıkları ve kanser yönünden risk profili oluşturulmaktadır.

Genel Cerahi Uzmanı aracılığıyla muayene edilen hastaya, Cerrahın uygun gördüğü tetkikler, hastanın bulguları, yaşı ve risk profili göz önünde bulundurularak uygulanmaktadır.

Radyoloji Uzmanı aracılığıyla meme dokusunun Ultrasonografik, Mamografik tetkikleri yapılmakta, sonuçları her iki uzman birlikte değerlendirmektedir. Ayrıca hastanın yaşı ve şikayetleri ile ilişkili olarak dijital ultrasonografi, kemik dansitometresi, meme yahut tüm vücut termalgrafi (DİTİ) ile değerlendirilme yapılmaktadır.

Gerekli, şüpheli durumlarda İnce iğne biyopsisi, true cut biyopsi uygulanmakta ve alınan dokuların histopatolojik tetkiki anlaşmalı patoloji laboratuarında yapılmaktadır. Gerekli kan tetkikleri anlaşmalı laboratuarda yapılmaktadır. Postmenapozal hormonloterapi için gerekli meme muayenesi ve tetkiklerinin bunun yanında Kemik Dansitometri ile kemik yoğunluğu ölçülebilmektedir. Ödem şikayeti olan hastalara Lenf Ödem nasıl tedavi edileceği planlanmaktadır.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Randevu

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Bölümleri

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Doktorları

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Telefon Numarası0 (232) 446-8475

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Adresi:  1413 Sk. No:51 Kahramanlar

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Web Sitesi: www.mememerkezi.com

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Yol Tarifi

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ