Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi, Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunan Özel Ceyhan Çınar Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mahallesi Ebulfeyz Elçibey Caddesi No:64 adresinde bulunan Özel Ceyhan Çınar Hastanesi kurumuna 0 (322) 611-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Hakkında

Çınar Hastanesi Etik değerlerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile güven kazanmış çağdaş alt yapısı ve üstün nitelikli çalışanlarıyla kesintisiz hizmet sunarken dürüst, doğru, çağdaş çalışmalarımızla ön plana çıkmak, hasta ve yakınlarının yüksek tatminiyetini kazanarak bölgenin referans hastanesi olarak gösterilmesini sağlamaktır.

Ceyhan Çınar Hastanesi olarak Dahiliye, Kadın Doğum, Göz, KBB, F.T.R, Cildiye, Genel Cerrahi, Radyoloji, Laboratuvar, Acil, Diş olmak üzere sizleri mutlu etmek için her türlü sağlık hizmetini sunmaktayız.

Ceyhan Çınar Hastanesi olarak SGK, Özel Sigortalar, Bankalar ve Yurtdışı Sigortaları ile anlaşmamız mevcuttur.

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Bölümleri

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ceyhan Çınar Hastanesi, Adana ili Ceyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 611-3030

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Adresi

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi adresi: Namıkkemal, Ebülfeyz Elçibey Cd. No:64, 01950 Ceyhan/Adana

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Web Sitesi

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi resmi web sitesi: www.cinarhastanesi.com.tr

Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku