Özel Cihan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cihan Hastanesi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Cihan Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No:33 adresinde bulunan Özel Cihan Hastanesi kurumuna 0 (262) 331-0909 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Cihan Hastanesi Hakkında

Cihan Hastanesi, Kocaeli İl Merkezi Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. Bekirpaşa’da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden ibu yana hastalarımızın hizmetindeyiz. Hastanemizin 44 Hekim, 2 Diş Hekimi, 2 Eczacı, 2 Serbest Meslek sahibi olmak üzere toplam 50 ortağı bulunmaktadır. Türkiye’de Hekim ağırlıklı kurulan ender Hastanelerden biri konumundayız.

Özel Cankatan Tıp Merkeziyle birleşerek daha da güçlenen kurumumuzda toplam 45 hekim görev yapmaktadır. Bu birleşmeyle çok kısa süre sonra 105 yatak kapasitesine çıkarak büyümeye devam edeceğiz.

Halen 11 Erişkin Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplam 74 yatak kapasiteye sahibiz. Çok kısa süre sonra 100 yatak kapasitesine çıkarak büyümeye devam edeceğiz. 4 Ameliyathane, gelişmiş Radyoloji ve Laboratuvar Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı, Sağlıklı Yaşam Kliniği, Alerji Laboratuvaru, EEG ve EMG Laboratuvarı ile Uzmanlık gerektiren birden fazla sağlık hizmetini Kocaeli ve çevresine olduğu gibi, Sağlık Turizmine girerek bölgemize de sunmak istiyoruz.

Özel Cihan Hastanesi Bölümleri

  Özel Edessa Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cihan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Cihan Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Cihan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Cihan Hastanesi telefon numarası:  0 (262) 331-0909

Özel Cihan Hastanesi Adresi

Özel Cihan Hastanesi adresi: Yenişehir Özden Sokak, Hakkı Konyalı Sk. D:No:33, 41050 İzmit/Kocaeli

Özel Cihan Hastanesi Web Sitesi

Özel Cihan Hastanesi resmi web sitesi: www.cihanhastanesi.com.tr

Özel Cihan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Cihan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku