Özel Çorlu Vatan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çorlu Vatan Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Özel Çorlu Vatan Hastanesi ile ilgili detaylar. Kazımiye Mahallesi Esentepe Mevkii Deva Sokak No:11/A adresinde bulunan Özel Çorlu Vatan Hastanesi kurumuna 0 (282) 673-7373 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Hakkında

Özel Çorlu Vatan Hastanesi, yeni hizmet binasında 110 yatak kapasitesi, 100 üzerinde çalışan personeli ile siz kıymetli halkımıza, kuruluş yılı 1981’den beri olduğu gibi kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Trakya’nın ilk özel sağlık kurumu olarak, iş ahlakı, dürüstlük ve şefkat ile tedavi ilkelerimizden şaşmadan toplum saglığına katkıda bulunmaktayız.

Sosyal güvenlik kurumu üyelerine (devredilen ssk; Emekli sandığı ve bağkur üyelerine-çalışan ve emekli), özel sigortalara, anlaşmalı olduğumuz banka, fabrika ve pekçok işyerine ruhsatlı olduğumuz tüm branşlarda hizmete devam etmekte. Deneyimli doktor kadromuzla toplum sağlığına katkıda bulunmaya devam etmekteuz.

Misyonumuz, sağlık hususunda işinde uzman, teknolojiyi takip eden, hastaya ve hasta yakınlarına saygılı, ülkesine hizmeti bir görev olarak benimsemiş, güleryüzlü ve içten ekibi ile değerlerine bağlı, “Güvenilir Bir Hastane” olmayı sürdürmektir. İnsan sağlığını en mühim değer kabul ederek, güven ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden, tüm hizmet birimlerinde kalite gereklerine mutlak ve tam uyum ışığında sağlık hizmeti vermekteyiz.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Bölümleri

Özel Çorlu Vatan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çorlu Vatan Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çorlu Vatan Hastanesi telefon numarası:  0 (282) 673-7373

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Adresi

Özel Çorlu Vatan Hastanesi adresi: Esentepe, Deva Sokak 11/A, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Web Sitesi

Özel Çorlu Vatan Hastanesi resmi web sitesi: www.corluvatan.com

Özel Çorlu Vatan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çorlu Vatan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku