Özel Damla Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Damla Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Özel Damla Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mareşal Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi No:216 adresinde bulunan Özel Damla Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 276-2490 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Damla Tıp Merkezi Hakkında

Damla Tıp Merkezi 1992 senesinde Ankara’nın merkez ilçelerinden olan Sincan’da Dr. Nezir Çelik aracılığıyla kurulmuştur. Merkezimiz uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız ve güler yüzlü personelimiz ile 20 yılı aşkın bir süredir Ankara halkına kaliteli ve güvenilir biçimde sağlık hizmeti sağlamaktadır. İnsana değer veren anlayışımız ile bireyleri sağlıklarına kavuşturmak ve sağlıklı kalmalarını sağlamak her zaman öncelikli amacımızdır.

Merkezimize Kızılay, Sıhhiye, Ulus gibi merkezlerden tek otobüs ve dolmuşla gelebilirsiniz. Kızılay ve Batı şehirden metro ile de merkezimize ulaşabilirsiniz.

Özel Damla Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Damla Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Damla Tıp Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Devrek Işın Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Damla Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Damla Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 276-2490

Özel Damla Tıp Merkezi Adresi

Özel Damla Tıp Merkezi adresi: Ankara Cd No:216 Sincan, 06946 Çankaya

Özel Damla Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Damla Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.damlatipmerkezi.com

Özel Damla Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Damla Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku