Özel Damla Üroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Damla Üroloji Merkezi, İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunan Özel Damla Üroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2 adresinde bulunan Özel Damla Üroloji Merkezi kurumuna 0 (212) 664-4248 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Damla Üroloji Merkezi Hakkında

Büyük sağlık tesislerinin hızla arttığı günümüzde Damla Üroloji ve Taş kırma Merkezi felsefe olarak spesifik bir hususta hastalarımıza butik hizmet sunmak ve başvuran her hastaya yeterli zaman ayırarak tedavilerini takip etmek üzere Nisan 2007 tarihinde kurulmuştur.

Tıp alanında giderek alt dallar ve bölümler oluşmakta ve her bir bölümde kaliteli ve güncel hizmet verebilmek için ilgili konuya özel ilgi ve zaman ayırmak gerekmektedir. Bu düşünceden hareketle kurulan Damla Üroloji Merkezi çok çeşitli konuları ve hastalıkları barındıran üroloji alanında hizmet vermek maksadıyla kurulmuştur.

Faaliyete geçmesinden kısa bir zaman zarfında Merkezimize olan ilgi ve hasta tatminiyeti kararlarımızın doğruluğunu bize göstermiştir.

Özel Damla Üroloji Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • ESWL

Özel Damla Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Damla Üroloji Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Damla Üroloji Merkezi Doktorları

Özel Damla Üroloji Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Damla Üroloji Merkezi İletişim

Özel Damla Üroloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 664-4248

Özel Damla Üroloji Merkezi Adres

Özel Damla Üroloji Merkezi Adresi:  Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Özel Damla Üroloji Merkezi Web Sitesi

Özel Damla Üroloji Merkezi Resmi Web Sitesi: www.damlauroloji.com.tr

Özel Damla Üroloji Merkezi Yol Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku