Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi, Çanakkale ilimizin Ayvacık ilçesinde bulunan Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5 adresinde bulunan Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (286) 752-1770 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Hakkında

Doğa Deniz Diyaliz merkezi, Çanakkale Devlet Hastanesi yönetimi altında 1996 senesinde Çanakkale merkezde kurulmuştur. İşletme 2015 senesinde 21 yıllık tecrübesi ile Küçükkuyu/ Ayvacık Çanakkalede bulunan bugünkü çağdaş bölgede yer edinmiştir.

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Randevu

Çağdaş, işlevsel diyaliz merkezimizi hastalarımızın bakımını en uygun biçimde gerçekleştirecek biçimde düzenledik. Hastalarımıza kaliteli bakım sunabilmek için personelimizi eğitimlere gönderiyor ve en yeni teknolojileri tedavilerimizde kullanıyoruz. Yarı zamanlı çalışanlar dahil toplamda ortalama 10 personelimiz ayda, 40’ı tatilci hasta olmak üzere hemen hemen 120 hastaya hizmet sağlamaktadır.

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi, Çanakkale ili Ayvacık ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (286) 752-1770

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Adresi:  Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dogadenizdiyaliz.com.tr

Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Doğa Deniz Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku