Özel Doğu Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Doğu Anadolu Hastanesi, Elazığ ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Doğu Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Sürsürü Mahallesi, Malatya Caddesi No:37 Yumakgil Petrol karşısı adresinde bulunan Özel Doğu Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (424) 248-5050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doğu Anadolu Hastanesi Hakkında

Özel Anadolu Hastanesinin amacı, Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç ışığında, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, en yüksek kalitede, ispata dayalı ve standart olarak sunmayı planlıyoruz.

Özel Anadolu Hastanesi, değerlerimizi tam anlamıyla görülmektediran, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.

Özel Doğu Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Doğu Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Doğu Anadolu Hastanesi, Elazığ şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Side Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Doğu Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Doğu Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (424) 248-5050

Özel Doğu Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Doğu Anadolu Hastanesi adresi: Ataşehir, Özel Doğu Anadolu Hastanesi, Gazi Cd. No:97, 23040 Elâzığ Merkez/Elazığ

Özel Doğu Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Doğu Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.anadoluhastanesi.com.tr

Özel Doğu Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Doğu Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku