Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep ile ilgili detaylar. Sani Konukoğlu Bulvarı Mücahitler Mah No:86 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Hakkında

Gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Hastaneler Grubu, 2016 senesinin Ekim ayından bu yana Gaziantep’te hizmetinizde.

Dünyagöz Gaziantep, binlerce vaka tecrübesi bulunan işinde uzman hekim kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep adresi: Mücahitler, Sani Konukoğlu Blv. No: 86, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

  Özel Yaylalı Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku