Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit ile ilgili detaylar. Kadiköy Mah. Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Hakkında

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Şubat 2008’de açılan İzmit şubesi, Kocaeli Bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızı Dünyagöz’ün hizmet değeri ve farkıyla tanıştırmaya devam etmekte.

Dünyagöz’ün diğer merkezlerinde olduğu gibi İzmit Dünyagöz’de de gözün tüm branşlarında hizmet veriliyor. Merkezde tüm tetkik ve tedaviler son teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. 2000 m2 alan üzerine kurulu İzmit Dünyagöz’de, 3 ameliyathane, 7 hasta odası, 5 muayene odası ve 11 hasta yatağı yer alıyor. Günde 150 insana poliklinik hizmeti sağlayabilen İzmit Dünyagöz’de günde 40 lazer ve genel göz cerrahi operasyonu yapılabiliyor. Dünyagöz Hastaneleri’nin alışmış olduğunuz işinde uzman uzman hekim kadrosu ve çalışanları İzmit merkezinde de sizleri bekliyor.

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Rufus Göz Kliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit adresi: Kadıköy, Atatürk Blv. No:2, 41050 İzmit/Kocaeli

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku