05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya, Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya ile ilgili detaylar. Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Hakkında

Dünyagöz Sakarya, Sakaryalıların göz sağlığı ile ilgili tüm gereksinimlerine yanıt verebilme hedefiyle 2015 senesinin Mayıs ayında açıldı. Sakarya’nın merkezinde, Serdivan ilçesinde bulunan Dünyagöz Sakarya, binlerce vaka tecrübesi bulunan işinde uzman hekim kadrosu ve ekibiyle gözün tüm branşlarında son teknoloji ürünü cihazları ile eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.

Modern binası ve 5 yıldızlı otel konforundaki hasta odaları ile dikkat çeken Dünyagöz Sakarya’nın otopark hizmeti de yer alıyor.

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya, Sakarya ili Serdivan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Randevu

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Bölümleri

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Doktorları

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Telefon Numarası4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Adresi:  Arabacıalanı Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7/A

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Web Sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Yol Tarifi

Özel Dünyagöz Hastanesi Sakarya Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ