Özel Dünyam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyam Hastanesi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Dünyam Hastanesi ile ilgili detaylar. Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10 adresinde bulunan Özel Dünyam Hastanesi kurumuna 0 (352) 207-7777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyam Hastanesi Hakkında

Modern Dünya Hastanesi, Hastaneler caddesinde Anadolu’nun en büyük, en donanımlı, kadro yönünden en zengin özel hastanesi olarak kuruldu ve 25 Ocak 2011 tarihinde hasta kabulüne başladı.

20000 m2 kapalı alanı ve 200 odası bulunan, geniş otopark alanlarına sahip Modern Dünya Hastanesi, bu kapasite ve kadrosuyla Kayseri ve civar illerin tamamına hizmet sunabilecek durumdadır. Hastanenin zemin katı acil servis olarak planlanmıştır. Her türlü acil hastalıklar, travmalar, kalp krizleri, akut hastalıklar için günün 24 saatinde acil ve hayat kurtarıcı müdahaleler kısa bir sürede yapılabilmekte, görevli doktorlar yalnızca Dünya Hastanesi’nde çalıştıklarından bekleme olmamaktadır.

İlk 4 kat poliklinikler olarak düzenlenmiştir. Bu katlarda 50yi aşkın uzman hekim muayenelerini yapmakta ve bu doktorların birçoğu profesör ve doçentlerden bir araya gelmektedir.

Polikliniklerde hekim değeriyle birlikte, teknolojinin en son imkânları kullanılarak, hastalara en kısa bir sürede en doğru teşhis konulmaktadır. Doktorlarımızın teşhislerine yardımcı olması yönünden yine en modern ve hatayı sıfıra indiren laboratuarlarda ve görüntüleme merkezinde her türlü tahlil ce çekimler kısa bir sürede yapılabilmekte, artık sonuçlar günlerce beklenmemektedir.

1. 5 teslalık EMAR cihazı, bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi, Mamografi, Kemikdanstometri gibi aletlerle hem teşhiste çok büyük bir zaman tasarrufu ve doğru bilgi elde edilmekte, hem de tedavi amaçlı girişimler yapılabilmektedir.

  Özel Kemal Bayındır Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hastanemizde biri kalp ameliyathanesi olmak üzere 9 genel ameliyathane ve 1 bölgesel müdahale odası ile büyük ufak her türlü cerrahi müdahaleler, steril biçimde yapılmaktadır. Son teknoloji ile dizayn edilmiş ameliyathanelerde yapılan operasyonların sonunda ihtiyaç duyulan vakalar yoğun bakımlara alınmaktadır. Kardiyovasküler yoğun bakım, cerrahi yoğun bakımı ve yeni doğan yoğun bakımı olarak tanzim edilen bu ünitelerde yine riskli vakalar takip edilmektedir.

Özel Dünyam Hastanesi Bölümleri

Özel Dünyam Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyam Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyam Hastanesi Telefon Numarası

Özel Dünyam Hastanesi telefon numarası:  0 (352) 207-7777

Özel Dünyam Hastanesi Adresi

Özel Dünyam Hastanesi adresi: Hacı Saki, Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10, 38010 Kocasinan/Kayseri

Özel Dünyam Hastanesi Web Sitesi

Özel Dünyam Hastanesi resmi web sitesi: www.dunyamhastanesi.com

  Özel Egepol Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyam Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Dünyam Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku