Özel Duru Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Duru Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Pursaklar ilçesinde bulunan Özel Duru Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mimar Sinan Mah. Uzayan Sok. No:3 adresinde bulunan Özel Duru Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 328-3600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Duru Tıp Merkezi Hakkında

2003’ten beri Türkiye’de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Duru Tıp Merkezi, 1 Tıp Merkezi 40 aşkın çalışanıyla Türkiye’nin Başkenti Ankara Pursaklar’da hizmet vermektedir. Duru Polikliniği adıyla kurulmuş olan Duru Tıp Merkezi, kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet vermekte.

Özel Duru Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Duru Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Duru Tıp Merkezi, Ankara ili Pursaklar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Duru Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Duru Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 328-3600

Özel Duru Tıp Merkezi Adresi

Özel Duru Tıp Merkezi  adresi: Mimar Sinan, Uzayan Sk. No:3, 06145 Pursaklar/Ankara

Özel Duru Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Duru Tıp Merkezi  resmi web sitesi: www.durutipmerkezi.com

Özel Duru Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Duru Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler
2 Yorumlar
  1. Alina diyor

    İsmim Alina, ben bi iş arıyordum, uzmanlığım Aile hekimi ama, pratisyen hekim olarak yada acilde çalışmama yardımcı olabilir misiniz acaba

  2. Alina diyor

    Böyle bir alıma ihtiyacınız varsa görüşmek isterim, teşekkür ederim

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku