Özel Egeumut Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egeumut Hastanesi, Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan Özel Egeumut Hastanesi ile ilgili detaylar. Yıldırım Mh. Gar Sk. No:38 Turgutlu adresinde bulunan Özel Egeumut Hastanesi kurumuna 0 (236) 312-0101 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Egeumut Hastanesi Hakkında

Radyoloji ve Laboratuvar birimlerinin de içinde bulunduğu hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Hastanemizde 3 Ameliyathane, 1 Doğumhane, Yoğun Bakım Üniteleri (8 Yatak), Klinik Servisler (30 Yatak) ve Acil Servis bulunmaktadır.

Hastanemiz 1500 m2 arsa üzerine 650 m2 inşaat alanı, 2 Bodrum+4 Kat Toplam 4000 m2 kapalı alandan bir araya gelmektedir.

Özel Egeumut Hastanesi Bölümleri

Özel Egeumut Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Egeumut Hastanesi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Bağlar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egeumut Hastanesi Telefon Numarası

Özel Egeumut Hastanesi telefon numarası:  0 (236) 312-0101

Özel Egeumut Hastanesi Adresi

Özel Egeumut Hastanesi adresi: Yıldırım, Gar Sk. No:38, 45400 Turgutlu/Manisa

Özel Egeumut Hastanesi Web Sitesi

Özel Egeumut Hastanesi resmi web sitesi: www.egeumut.com.tr

Özel Egeumut Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Egeumut Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku