Özel Ekol Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ekol Hastanesi, Edirne ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Ekol Hastanesi ile ilgili detaylar. Kocasinan Mh. Muammer Aksoy Cd. 21. Sk No:1 adresinde bulunan Özel Ekol Hastanesi kurumuna 0 (284) 236-1010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ekol Hastanesi Hakkında

Özel Ekol Hastanesi Edirne’de 6900 m² alan üzerinde 14 aralık 2007 tarihinde faaliyete girmiştir. 17 branşta hizmet veren Ekol Hastanesi; Toplamda 41 hasta yatağı 16 erişkin yoğun bakım yatağı, 4 küvöz olmak üzere toplamda 61 hasta yatağı, 1 doğumhane, 3 ameliyathanesi bi hayli hızlı ve güvenilir sonuç veren laboratuvar ve radyoloji hizmetleri ile yalnızca Edirne’de değil tüm Trakya bölgesindeki ve yurt dışından gelen hastalara da sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Ekol Hastanesi Bölümleri

Özel Ekol Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ekol Hastanesi, Edirne şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ekol Hastanesi Doktorlar

Özel Ekol Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Özel Ekol Hastanesi İletişim

Özel Ekol Hastanesi Telefon Numarası:  0 (284) 236-1010

Özel Ekol Hastanesi Adres

Özel Ekol Hastanesi Adresi:  Kocasinan Mh. Muammer Aksoy Cd. 21. Sk No:1

Özel Ekol Hastanesi Web Sitesi

Özel Ekol Hastanesi Web Sitesi: www.ekolhastanesi.com.tr

Özel Ekol Hastanesi Yol Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku