Özel Emir Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Emir Diyaliz Merkezi, Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Özel Emir Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece adresinde bulunan Özel Emir Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (326) 223-8787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Emir Diyaliz Merkezi Hakkında

Emir Diyaliz Merkezi 12.07.2001 senesinde Dahiliye Uzmanı Dr. İdris Emir öncülüğünde Antakya’nın ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete girmiştir.Bu tarihten sonra kendini sağlık sektöründe önder bir diyaliz merkezi konumunda tutmayı bilen Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek maksadıyla son olarak 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet yönünden vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.

Özel Emir Diyaliz Merkezi Randevu

2 Dahiliye ve Diyaliz Uzmanı, 4 Diyaliz hekimi, 12 hemşiresi, 5 Teknisyeni, 1 Psikoloğu, 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 1 Diyet Uzmanı, 8 yardımcı personeli, 6 hasta nakil aracı, 3 idari ve muhasebe birimi ile Emir Diyaliz sizlere en iyi sağlık hizmetini sunmayı hedeflemiş özel bir kuruluştur.

Özel Emir Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Emir Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Emir Diyaliz Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Emir Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Emir Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Emir Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Emir Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (326) 223-8787

Özel Emir Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Emir Diyaliz Merkezi Adresi:  Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece

Özel Emir Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Emir Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Emir Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Emir Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku