Özel Erciyes Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Erciyes Hastanesi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Erciyes Hastanesi ile ilgili detaylar. Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46 adresinde bulunan Özel Erciyes Hastanesi kurumuna 0 (352) 222-4142 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Erciyes Hastanesi Hakkında

2001 senesinden bu güne Özel Erciyes Hastaneleri’nin gelişimine incelediğimizde gün geçtikçe gittikçe artan hizmet ağımıza her gün yeni bir halka ilave ediyoruz. Güven Tıp Merkezi ile başladığımız bu yolculuğumuza o günlerde dile getirdiğimiz bir hedefi gerçekleştirmenin de ekipçe gururunu taşıyoruz.

Bugün sırası ile bakıldığında 2001 senesinde açtığımız Güven Tıp Merkezinden sonra 2005 senesinde Özel Erciyes Hastanemizi kurduk. Pek çok ilden hastalarımız güven veren hizmeti, kaliteli hasta hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile Özel Erciyes Hastanemizi tercih etmektedir.

Teknolojik ve donanımlı insan gücü ile donattığımız tüm merkezlerimizde hedefimiz her zaman daha iyiye ulaşmak, referans merkezi olmak, önder olmak. Hizmet verdiğimiz ve hizmet verenimiz insan olunca bizim için insan olgusu iki kez daha kıymetli hale geliyor. Biz insan gücümüzle de rekabet etmek istiyoruz.

Özel Erciyes Hastanesi Bölümleri

  Kraliçe II. Elizabeth'ten Alman Başkanı Angela Merkel'e özle hediye!

Özel Erciyes Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Erciyes Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Erciyes Hastanesi Telefon Numarası

Özel Erciyes Hastanesi telefon numarası:  0 (352) 222-4142

Özel Erciyes Hastanesi Adresi

Özel Erciyes Hastanesi adresi: Tacettin Veli, Lalezade Cd., 38020 Melikgazi/Kayseri

Özel Erciyes Hastanesi Web Sitesi

Özel Erciyes Hastanesi resmi web sitesi: www.erciyeshastanesi.com.tr

Özel Erciyes Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Erciyes Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku