Özel Eryaman Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Eryaman Hastanesi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Eryaman Hastanesi ile ilgili detaylar. Şehit Osmanavcı Mah 2649.Sok No:2 Eryaman (1.Etap) adresinde bulunan Özel Eryaman Hastanesi kurumuna 0 (312) 274-0274 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Eryaman Hastanesi Hakkında

Özel Eryaman Hastanesi; toplamında 9000 metrekarelik bir alana kurulmuş üst düzey mimarisi ve teknolojik alt yapısı ile özel birimler ve işinde uzman uzman kişiler eşliğinde, tıbbın tüm dallarında etik ilkelerden ödün vermeden tam donanımlı ve hasta odaklı hizmet vermek ve sağlık sektöründe dünya standartlarında bir kalite sunmayı hedeflemektedir. Özel Eryaman hastanesi, ispata dayalı tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi tercih ederek, kurumsal bir ekip ruhu ile etik kurallara ve hasta haklarına saygılı, üstün kalitede güvenilir ve kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Özel Eryaman Hastanesi Bölümleri

Özel Eryaman Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Eryaman Hastanesi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Eryaman Hastanesi Telefon Numarası

Özel Eryaman Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 274-0274

Özel Eryaman Hastanesi Adresi

Özel Eryaman Hastanesi adresi: Eryaman, Şehit Osmanavcı Mahallesi, 2649. Sk. No: 2, 06820

Özel Eryaman Hastanesi Web Sitesi

Özel Eryaman Hastanesi resmi web sitesi: www.eryamanhastanesi.com.tr

Özel Eryaman Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Eryaman Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku