Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi ile ilgili detaylar. Recep Peker Cad. No:27/1-3 Kızıltoprak adresinde bulunan Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi kurumuna 0 (216) 414-6282 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Hakkında

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz 1995 senesinde kurulmuş olup, bugün halen Kızıltoprak’taki merkez bina bunun yanında Ataşehir Şifa Hastanesi, Kadıköy Şifa Hastanesi, Kozyatağı Central Hospital ve Balat Or’ahayım Hastanesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimizdeki tüm görüntüleme hizmetleri yüksek teknolojiye sahip cihazlarla bi hayli hızlı, güvenilir bir biçimde ve doktor kontrolünde gerçekleştirilmekte, bunun bunun yanında klinik laboratuvar incelemeleri hususunda hizmet verilmektedir. Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde tüm radyolojik tetkikler, kardıyolog doktor eşliğinde eforlu EKG, EKO ve Holter tetkikleri, klinik ve biyokimya incelemeleri ve görüntüleme rehberliğinde non-vasküler girişimsel işlemler titizlikle yapılmaktadır.

Radyoloji uzmanı Dr. Alper ARMAN yönetimininde radyoloji uzman kişilerı ile birlikte toplamda 40 kişilik profesyonel dinamik ve güleryüzlü bir ekip size en iyi sağlık hizmetini sunmanın gayreti içinde Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde görev yapmaktadırlar.

Euromed Görüntüleme Merkezi, Euromed iştiraki olan Radyolojionline.com üyesi olup PACS sistemi ile merkezlerimizdeki tüm görüntüler digital ortama aktarabilmekte ve tetkikler digital ortamda saklanabilmektedir. Hizmet verdiğimiz hastanelerde uzaktan ulaşım ile 24 saat acil MR, BT ve direkt röntgen tetkikleri raporlandırılabilmektedir.

  Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Telefon Numarası ve Adresi

Euromed yaptığı kurumsallık çalışmaları neticesinde Ağustos 2009’da İSO 9001:2008 belgesi almaya hak kazanmıştır.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Bölümleri

 • Manyetik Rezonans Görüntüleme (1.5T)
 • Multislice Bilgisayarlı Tomografi
 • Digital Mammografi (Ful Field Mammografi)
 • Ultrasonografi/Renkli Doppler USG
 • Digital direkt Röntgen
 • Skolyoz ve boy grafileri
 • Kemik Dansitometri
 • Panoramik Röntgen
 • Biyopsi ve girişimsel tetkikler
 • Ritm Holter
 • Tansiyon Holter
 • Ekokardiografi
 • Klinik laboratuar hizmetleri

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Telefon Numarası

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi telefon numarası:  0 (216) 414-6282

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Adresi

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi adresi: Zühtüpaşa, Recep Peker Cd. No:27/A, 34724 Kadıköy/İstanbul

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Web Sitesi

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi resmi web sitesi: www.euromed.com.tr

Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku