Özel Gaziantep Deva Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziantep Deva Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Gaziantep Deva Hastanesi ile ilgili detaylar. 25 Aralık Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No:98 adresinde bulunan Özel Gaziantep Deva Hastanesi kurumuna 0 (342) 226-5353 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Hakkında

Sağlık alanında 1994 senesinden bu yana Özel Deva Polikliniği olarak varolan kuruluşumuz insan odaklı ve teknolojik yoğunluklu yatırımları ile 2008 senesinde Özel Deva Tıp Merkezi, günümüzde ise Deva Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

2013 senesinde faaliyete başlayan yeni binasıyla, yatak kapasitesini; 18 yoğun bakım, 28 yeni doğan yoğun bakım, 110 hasta yatağıyla toplam 156 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Güçlü ve işinde uzman hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, geleceğe yönelik yaptığı tıbbi ve teknolojik altyapısıyla referans hastane olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hastanemiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Sağlık politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir biçimde izleyip bunları hastalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde yer alacağız.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Bölümleri

  Özel Meydan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziantep Deva Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gaziantep Deva Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gaziantep Deva Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 226-5353

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Adresi

Özel Gaziantep Deva Hastanesi adresi: Bekirbey, Tüfekçi Yusuf Blv. No:98, 27100 Şahinbey/Gaziantep

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Web Sitesi

Özel Gaziantep Deva Hastanesi resmi web sitesi: www.devahastanesi.com

Özel Gaziantep Deva Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gaziantep Deva Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku