Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir adresinde bulunan Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 252-0107 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi 31 Aralık 2013 tarihinde şirket kuruluşunun ardından bir ay süren hazırlık çalışmaları ardından şubat 2014 de hizmete başlamıştır. 27 yıllık hekimlik ve yöneticilik tecrübemiz ve birikimimiz yeni bir heyecanla birleştirerek bölgemiz insanının sağlık poblemlerina yardımcı olabilmek için çalışmaya devam etmekteuz.

Tıp merkezimiz doktorlarımızın tecrübe, bilgi ve birikimleri ile genç personelimizin heyecan, istek ve canlılığını hepimizin şefkati ile harmanlayarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Tıp merkezimiz sağlık gereksinimlerinizin çoğuna yanıt verecek kadar büyük ve modern, bir aile sıcaklığını hissedecek kadar ufak ve size yakın olması nedeni ile gereksiniminiz olan butik sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (232) 252-0107

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi adresi: Atıfbey, Akçay Cd. No:266, 35410 Gaziemir/İzmir

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.gaziemirtipmerkezi.com

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku