Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza adresinde bulunan Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 615-3838 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, 104 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en mühim diyaliz merkezlerindendir. 2002 senesinde haziran ayında 10 yatak ile hizmet vermeye başlayan Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi kısa bir süre sonra 300 hasta kapasitesine ulaşarak Türkiye’nin en bi hayli hızlı büyüyen merkezlerinden biri olmuştur.

Bugün Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 104 yatak kapasitesi ve tam teşekküllü hastane desteğiyle yeni ve rahat mekânında hizmet vermektedir. Diyaliz Merkezinde en son teknoloji ürünleri cihazlar kullanılmaktadır. Gaziosmanpaşa Hastanesi Diyaliz Merkezi’nde Nefroloji Uzmanı, işinde uzman hekimler, hemşireler, sosyal hizmet uzmanı, diyetisyen ve psikologdan oluşan kadrosu ile hasta ve yakınlarının yanındadır.

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi’nde Ücretsiz Fistül ameliyatları yapılmaktadır. Her hastaya özel diyalizör kullanılmaktadır. Her hastaya özel plazma TV’den özel kulaklık yardımıyla televizyon seyredip vaktini sıkılmadan geçirebilme imkânı sağlanmaktadır. Hasta ve yakınlarına Diyaliz merkezinde bulundukları zamanı sıkılmadan geçirebilmeleri için şık ve ferah kafeteryamızda çay eşliğinde plazma ekranda TV izleme olanağıda sağlanmaktadır.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Bodrum Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Telefon

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 615-3838

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Adresi:  Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.gopdiyaliz.com.tr

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku