Özel Gebze Merkez Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde bulunan Özel Gebze Merkez Hastanesi ile ilgili detaylar. Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583 adresinde bulunan Özel Gebze Merkez Hastanesi kurumuna 0 (262) 444-6441 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gebze Merkez Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2003 senesinde Sayın Başbakan’ımız aracılığıyla açılmıştır. Sağlık hizmetlerinin toplumun tüm kesimleri aracılığıyla ulaşılabilir ve ulusal sağlık politikalarıyla uyumlu bir biçimde sunulması gerektiğine inanmaktayız. İnsan sağlığının korunup geliştirilmesi, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi ve bu biçimde toplumun daha üretken hale getirilmesi sağlık kuruluşlarının katkısı ile olacaktır. Sağlıklı yaşamın tüm bireylerin temel hakkı olduğu anlayışı ile etik kurallara, bilimsel normlara uygun bir biçimde halkımıza hizmet vermeyi görev sayıyoruz.

Hastanemizde kurumlu hasta (SGK) tedavilerinin ücretlendirilmesinde sağlık uygulama tebliği (SUT), özel sigortalı hasta tedavilerinin ücretlendirilmesinde Türk Tabipler Birliği (TTB)’nin belirlemiş olduğu fiyatlar uygulanmaktadır.

Ayaktan yapılamakta olan tedavinizle ilgili fatura/tutar bilgisi hakkında Hasta Kayıt/Kabul bölümü; yatarak yapılacak tedavinizle ilgili fatura/tutar bilgisi hakkında hasta yatış ve taburcu işlemleri bölümü size yol gösterecektır.

Özel Gebze Merkez Hastanesi Bölümleri

  Usta sanatçı Mazlum Çimen trafik kazası geçirdi

Özel Gebze Merkez Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gebze Merkez Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gebze Merkez Hastanesi telefon numarası:  0 (262) 444-6441

Özel Gebze Merkez Hastanesi Adresi

Özel Gebze Merkez Hastanesi adresi: Güzeller, Yeni Bağdat Cd. No:583, 41400 Gebze/Kocaeli

Özel Gebze Merkez Hastanesi Web Sitesi

Özel Gebze Merkez Hastanesi resmi web sitesi: www.merkezhastanesi.com.tr

Özel Gebze Merkez Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gebze Merkez Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku