Özel Gediz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gediz Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Gediz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. İnönü Mahallesi 682 Sokak No:2 adresinde bulunan Özel Gediz Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 275-2222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Hakkında

Özel Gediz Tıp Merkezi kurulduğu günden bugüne her koşulda kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmayı başararak, modern tenknolojiyi profesyonellikle tercih ederek öncü sağlık kuruluşları içindeki yerini almıştır. Farklı bakış açısı, sağlık hususunda deneyimimiz ve uzman kadromuz bizi bir adım öne taşımıştır.

Ferah bekleme salonu, hijyenik klinikleri ve hususunda başarılı hekimlerimiz ile tedavilerinizi sizin için ızdıraptan çıkarıp güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimizdir. Sağlık Sektöründeki 13 yıllık tecrübemizi sizlerler paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Gediz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gediz Tıp Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gediz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Gediz Tıp Merkezi telefon adresi: 0 (232) 275-2222

Özel Gediz Tıp Merkezi Adresi

Özel Gediz Tıp Merkezi  adresi: İnönü, 682. Sk. No:2, 35380 Buca/İzmir

Özel Gediz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Gediz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.gediztipmerkezi.com

Özel Gediz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gediz Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku