Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunan Özel Gözde Kuşadası Hastanesi ile ilgili detaylar. Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1 adresinde bulunan Özel Gözde Kuşadası Hastanesi kurumuna 0 (256) 610-0045 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Hakkında

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Kuşadası ve çevresini içine alan ve turizm yönünden son derece hareketli olan bölgede, yerli ve yabancı hastalara ülkeler arası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayarak açıldı.

Gözde Kuşadası Hastanesi’nin, Kuşadası merkezde toplam 15 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur. Tam donanımlı ve 150 yatak kapasiteli hastanenin içinde yoğun bakım, onkoloji, radyoloji, MR, diyaliz merkezi, tomografi ve 4 ameliyathanesi bulunmaktadır.

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Bölümleri

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Anamur Anamed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi telefon numarası:  0 (256) 610-0045

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Adresi

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi adresi: Türkmen, Rıza Saraç Cd., 09400 Kuşadası/Aydın

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Web Sitesi

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi resmi web sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku