Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi, Manisa ilimizin Yunusemre ilçesinde bulunan Özel Grandmedical Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Caddesi No:4 adresinde bulunan Özel Grandmedical Hospital Hastanesi kurumuna 0 (236) 302-0202 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Hakkında

2011 senesinde Manisa Merkezde açılan Özel Grandmedical Hastanesi 7500 metrekare kapalı alana, üstün teknolojik donanımlı ekipman ve cihazlara (MR, CT, ANJİO vb.), ameliyathane, doğumhane, KVC (Kardiyo Vasküler Cerrahi) yoğun bakım, koroner yoğun bakım, dahili ve cerrahi yoğun bakım, neonatal (yeni doğan) yoğun bakım küvözleri ile tek kişilik özel oda yüksek yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Grandmedical Hastanesi 40 kadrolu uzman hekim ve poliklinik hizmetlerinin bunun yanında, Dermokozmetoloji ve Diyetisyen ile Manisa ve çevresine ayaktan ve yatarak sağlık hizmetleri sağlamaktadır.

Hastanemize (Deva Tıp Merkezi – Ulupark Akbank – Malta – Merkez Efendi Devlet Hast.) Özel Grandmedical hasta servisi ve 3 numaralı şehir içi dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz.

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Bölümleri

  Özel Algomed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Grandmedical Hospital Hastanesi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel Grandmedical Hospital  telefon numarası:  0 (236) 302-0202

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Adresi

Özel Grandmedical Hospital  adresi: Güzelyurt, 19 Mayıs Blv. No:4, 45030 Yunusemre/Manisa

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel Grandmedical Hospital resmi web sitesi: www.grandmedicalhospital.com.tr

Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Grandmedical Hospital Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku