Özel Gültepe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gültepe Hastanesi, Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Gültepe Hastanesi ile ilgili detaylar. Gültepe Mah. 53-7. Sok. No:8 adresinde bulunan Özel Gültepe Hastanesi kurumuna 0 (346) 224-2424 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gültepe Hastanesi Hakkında

Hastanemiz teknolojik alt yapısında, tam donanımlı Yoğun Bakım Üniteleri, Ameliyathaneler, Doğumhaneler, Laboratuar, Radyoloji Ünitesi, Manyetik Renozans (MR), Bilgisayarlı Tomografi (BT), mamografi, kemik dansitometre, 4 boyutlu renkli ultrasound, dijital röntgen bulunmaktadır. Hasta odalarımız lüks otel konforunda dizayn edilmiştır. Alanında uzman hekim ve çalışanlarımız ve teknolojik alt yapımızla amacımız Sivas halkına daha iyi bir sağlık hizmeti sunmaktır.

2017 yılı Eylül ayında açılan hastanemiz, sizlerin beklentileri ve istekleri ışığında hizmet birimlerini oluşturmuştur. Sizden aldığımız geribildirimler hizmet kalitemizin arttırılması yönünden oldukça öneme sahiptir.

Özel Gültepe Hastanesi Bölümleri

Özel Gültepe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gültepe Hastanesi, Sivas şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gültepe Hastanesi Telefon Numarası

Özel Gültepe Hastanesi telefon numarası:  0 (346) 224-2424

Özel Gültepe Hastanesi Adresi

Özel Gültepe Hastanesi adresi: Telsizler, Talatpaşa Cd. No:151, 34410 Kâğıthane/İstanbul

Özel Gültepe Hastanesi Web Sitesi

Özel Gültepe Hastanesi resmi web sitesi: sivasgultepehastanesi.com

Özel Gültepe Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Gültepe Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku