Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi, Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Güneş Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Büyük Hüseyinbey Mh. Atatürk Kışla Cd. No:33/A adresinde bulunan Özel Güneş Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (422) 322-3212 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Hakkında

Sağlık ve konforu birleştiren Güneş Göz Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli olarak geliştirilen eksiksiz teknolojisiyle, eviniz sıcaklığını hissedebileceğiniz ortamda, güler yüzlü personeli ve hizmet bilinci temelinde Malatya’da 2008 senesinden beri hizmet vermektedir.

Güneş Göz Merkezi hastalarına; ülkeler arası standartlarda, eğitimli ve profesyonel personeliyle modern tıptaki gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermeden hasta haklarını ve tatminiyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile davranmaktadır.

Bizler; idealleri ışığında, bilgilerinden ve tecrübelerinden son derece emin olarak güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Siz kıymetli hastalarımızı her zaman misafirlerimiz olarak kabul ediyor, rahatınızı sağlamak maksadıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Her türlü göz rahatsızlığınız merkezimizde bulunan son teknoloji cihazlar ve profesyonel kadromuzca dikkatle incelenmekte, en uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Malatya halkına böyle bir hizmet anlayışını sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız.

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güneş Göz Tıp Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (422) 322-3212

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi adresi: Merkez, Atatürk Cd. No:33, 44100 Battalgazi/Malatya

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.gunesgoz.com

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Güneş Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku