Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü ile ilgili detaylar. Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu adresinde bulunan Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü kurumuna 0 (312) 457-2525 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Hakkında

Güven Hastanesi 40. senesinde büyümeye devam etmekte. Güçlü akademik kadrosu, ileri klinik tıp bilimi uygulamaları, sürekli olarak geliştirilen teknolojik donanımı, sayısı bin yüzü aşan profesyonel personeli ile ülkemizin ileri gelen hastanelerinden olan Güven Hastanesi, Çayyolu Sağlık Kampüsü’nü açıyor.

Çayyolu Sağlık Kampüsümüzde Tıp Merkezi, Dr.Aysun Küçükel İkinci Bahar Geriatri Merkezi ve Palyatif Bakım Merkezimiz bulunacaktır. Kampüsümüz sağlığa çiçeği burnunda bir bakış açısı kazandıracak ve o bölgenin aktif bir yaşam alanı olmasını sağlayacak.

Tıp Merkezimizde hastalarımızın gittikçe artan istekleri ve genişleyen ihtiyaçlar sebebiyle polikliniklerimizin bir bölümünü taşıyarak büyüteceğimiz hizmetlerimiz, Çayyolu Kampüsü’nde on bin metrekare üzerinde kapalı alana sahip yeni modern binalarımızda bulunacak. 25 poliklinik, modern laboratuarı, Multislice Bilgisayarlı Tomografi ve yeni sistem 1, 5 tesla AERA Magnetik Rezonans Üniteleri, yeni sistem Elastografic USG, Digital Aistem Tomosentezli Mamografi ve Radyoloji Üniteleri, Endoskopi Ünitesi, Cilt Analiz Bakım ve Yenileme ünitesi, Fraksiyonel Cilt Yenileme, Dövme Silme, Damar Lazeri ve Ben Takip Ünitesi ile hizmetinizdeyiz.

Hasta dostu, düz, geniş yerleşimli, kullanım kolaylığı sağlayan, modern ve ferah mekânları ile kolay ulaşılabilir, kısa bir sürede sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunabilecek yeni birimlerimizde misafirlerimizin maksimum tatminiyetini hedeflemekteyiz.

  Özel Uncalı Meydan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Acil

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Telefon Numarası

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü telefon numarası:  0 (312) 457-2525

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Adresi

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü adresi: Çayyolu, Alacaatlı Cd No:15, 06810 Çankaya/Ankara

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Web Sitesi

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü resmi web sitesi: www.guven.com.tr

Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Nasıl Gidilir? Özel Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku