Özel Hatay Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hatay Hastanesi, Hatay ilimizin Defne ilçesinde bulunan Özel Hatay Hastanesi ile ilgili detaylar. Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok. adresinde bulunan Özel Hatay Hastanesi kurumuna 0 (326) 223-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hatay Hastanesi Hakkında

1990 senesinde kurulan ve halkımızın tüm sağlık poblemlerinı çözmek maksadıyla 2008 senesinde yeniden yapılanmaya giren Özel Hatay Hastanesinde, gerek teknik donanım ve tıbbi cihazlar, gerekse katlarda yapılan yenilenme ve modernizasyon çalışmalarıyla 32 yatak, 2 ameliyathane, yetişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanımlı ambulansı ve tüm birimleriyle gece gündüz hizmet sağlamaktadır.

Misyonumuz Hatayda, güler yüzlü, kaliteli, etik hizmet anlayışıyla, toplumun yaşam değerine katkıda bulunmak. Ülkemizin sağlık kaynaklarını verimli biçimde tercih ederek kentimizin en güvenilir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Hatay Hastanesi Bölümleri

Özel Hatay Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hatay Hastanesi, Hatay ili Defne ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Büyükşehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hatay Hastanesi Telefon Numarası

Özel Hatay Hastanesi  telefon numarası:  0 (326) 223-2020

Özel Hatay Hastanesi Adresi

Özel Hatay Hastanesi  adresi: Sümerler, Şht. Zeyno Güzelkokar Cd. No : 10, 31160 Defne/Hatay

Özel Hatay Hastanesi Web Sitesi

Özel Hatay Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelhatayhastanesi.com.tr

Özel Hatay Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Hatay Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku