Özel Hürrem Sultan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hürrem Sultan Hastanesi, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Hürrem Sultan Hastanesi ile ilgili detaylar. Mimar Sinan Mah. Otopark Arkası Sk. No:18 adresinde bulunan Özel Hürrem Sultan Hastanesi kurumuna 0 (216) 310-4788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Hakkında

Üsküdar’da, 1998 tarihinde poliklinik olarak açılan Hürrem Sultan, 2002 tarihinden bu yana hastane olarak 4000 metre kare kapalı alanda hizmet vermektedir. Hürrem Sultan Hastanesi, 24 farklı tıbbi birim, 40 uzman hekim ve son teknoloji cihazlar ile 365 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Hastanemiz 14 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 5 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesi, 2 doğumhane, 2 ameliyathane, 16 özel odasıyla ayakta ve yatarak tedavi olanağı sağlamaktadır.

Hürrem Sultan Hastanesi Üsküdar’da yaşayanların sağlık hizmeti almak için tercih ettiği ilk kurum olmayı amaçlamaktadır.

Hürrem Sultan Hastanesi Üsküdar büyük katlı otoparkın arkasında bulunmaktadır. Marmaray’ı tercih ederek Üsküdar içinden rahatlıkla Hürrem Sultan Hastanesine ulaşabilirsiniz. Deniz yolunu kullanacak hastalarımız Üsküdar iskelesi sonrası Üsküdar içinden rahatlıkla Hürrem Sultan Hastanesine ulaşabilirsiniz.

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Bölümleri

Özel Hürrem Sultan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hürrem Sultan Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Doktorları

Özel Hürrem Sultan Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Özel Hürrem Sultan Hastanesi İletişim

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Telefon Numarası:  0 (216) 310-4788

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Adres

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Adresi:  Mimar Sinan Mah. Otopark Arkası Sk. No:18

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Web Sitesi

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Web Sitesi: www.hurremsultanhastanesi.com.tr

Özel Hürrem Sultan Hastanesi Yol Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku