Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 4012 sok. Çamlık Yolu No:53 adresinde bulunan Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 254-8686 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Hakkında

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi olarak siz kıymetli İzmir halkına senelerdır güvenle hizmet vermekteyiz. Modern polikliniklerimiz ile her türlü tedaviyi sizlere sağlamak maksadıyla çalışıyor, her geçen gün teknik ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz.

İbni Sina tıp merkezi alanında uzman doktorları ile siz kıymetli halkımızın hizmetindedir. İbni Sina tıp merkezi Acil Servis bölümü ile 7/24 siz kıymetli halkımızın hizmetindedir.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Telefon Numarası

İbni Sina tıp merkezi telefon numarası: 0 (232) 254-8686

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Adresi

İbni Sina tıp merkezi adresi:  Yunus Emre, 4012. Sk. No:53, 35130 Karabağlar/İzmir

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Web Sitesi

İbni Sina tıp merkezi resmi web sitesi: www.ibnisinatip.com

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku