Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunan Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B adresinde bulunan Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 228-0112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Hakkında

Akdeniz Bölgesinin en büyük ve en modern diyaliz merkezimizde FRESENIUS 4008 S, BRAUN DIALOG ve TORAY YUGA makinaları ile HD/HDF ve SINGLE NEEDLE diyalizi bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve malzeme tek kullanımlıktır. Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Online çift Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 270 KW’lık acil durum jeneratörümüz ve 170 KW UPS kesintisiz güç kaynağımız bulunmaktadır.

Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi siz değerli okurlarımız için görev edinmiştir.

IDC Akdeniz Diyaliz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. Zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servisimiz bunun yanında, çay, kahve, meşrubat ve ara öğün ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Randevu

Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız yerden diyalize getirir ve fazla bekletmemeye özen göstererek diyaliz ardından en kısa bir sürede tekrar evinize yahut otelinize geri götürür.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 228-0112

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Adresi

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Adresi:  Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.idcantalya.com

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku