Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Özel İfa Life Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu adresinde bulunan Özel İfa Life Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (282) 673-2346 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Hakkında

İfa Life Diyaliz Merkezi Çorlu’da hizmetinizde. Mesul Müdür ve Hemodiyaliz Hekimi Dr. Murat Karadeniz, Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Serkan Kahraman ve işinde uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

İleride doğabilecek ihtiyaç da göz önüne alınarak 22+1 cihaz konumlanacak biçimde planlanmış olup gerekli düzenlemeler yapılmıştır. 2017 model Braun Dialog marka Hemodiyaliz cihazları ve işinde uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizde aylık ortalama hasta sayısının 100, aylık ortalama seans sayısının ise 1300 olması beklenmektedir. Açılan Diyaliz Merkezi için 20+1 cihazlık Seroloji Negatif, bunun bunun yanında 1 Hepatit B ve 1 Hepatit C hasta için ayrı iki oda ile birlikte; doktor odası, acil müdahale odası, başhemşire odası, bay ve bayan soyunma odaları, yönetim odası, diyetisyen ve psikolog Odası, ibadethane, su sistemi odası, depo ve hasta bekleme alanları oluşturulmuştur.

Her hastanın Diyaliz seansı esnasında konforuna yönelik olarak Tv üniteleri ve bekleme odasında geniş ekran TV üniteleri, bekleme koltukları, yemek masaları ve çalışma masaları bulunmaktadır.

  Dr. Hulusi Alataş Elmadağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (282) 673-2346

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Adresi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Adresi:  Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ifalifediyaliz.com

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku