Özel İlgi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İlgi Tıp Merkezi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel İlgi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kale Mh. İstiklal Cd. No:9 adresinde bulunan Özel İlgi Tıp Merkezi kurumuna 0 (362) 431-6111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İlgi Tıp Merkezi Hakkında

2005 senesinde Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezimiz, 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha tatmin hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Bizim için özel olan her bir hastamızın tatmin ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta tatminiyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir. Samsun Özel İlgi Tıp Merkezi çalışanları olarak özümüz olan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.

Özel İlgi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İlgi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İlgi Tıp Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlgi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İlgi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (362) 431-6111

Özel İlgi Tıp Merkezi Adresi

Özel İlgi Tıp Merkezi adresi: Kale, İstiklal Cd. No:9, 55030 İlkadım/Samsun

Özel İlgi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İlgi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ilgitipmerkezi.com

Özel İlgi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İlgi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku