Özel İlgin Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İlgin Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Özel İlgin Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mehmet Ali Altun Caddesi No:44/B Akdere adresinde bulunan Özel İlgin Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 367-6858 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Hakkında

Ankara Akdere’de 01/09/2006 tarihinden bugüne hizmet veren Merkezimiz, bölgemizde faaliyet gösteren tek özel tıp merkezi olmanın sorumluluğu ile yatırımlarını geliştirmiştir. Bu bilinçle birden çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmanın öncülüğünü yapmayı görev bilmiş, hasta ve yakınlarının tatminiyetini en iyi biçimde gerçekleştirme ve hizmette sürekli olarak yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Özel İlgin Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İlgin Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İlgin Tıp Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlgin Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İlgin Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 367-6858

Özel İlgin Tıp Merkezi Adresi

Özel İlgin Tıp Merkezi adresi: Akdere, 44/B, Mehmet Ali Altın Cd, 06630 Mamak/Ankara

Özel İlgin Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İlgin Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ilgintipmerkezi.com

Özel İlgin Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İlgin Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku