Özel İlke Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İlke Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel İlke Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sarmaşık Caddesi No:11/A-B adresinde bulunan Özel İlke Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 278-3333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İlke Tıp Merkezi Hakkında

Özel İlke Tıp Merkezi uzun senelerdır Balçova ve çevre ilçelerine sağlık hizmeti veren Özel İlgi Tıp Merkezinin 2010 senesinde devir alınmasıyla kurulmuştur.

Yenilenen yönetim anlayışı, işinde uzman uzman hekimleri ve güler yüzlü sağlık personelleriyle birlikte kurulduğu günden bu yana her geçen gün potansiyelini arttırmakta ve hastalarımızın yoğun ilgisini kazanmaktadır.

Toplam 15 branşta hizmet vermekte olan ve şubesi olarak çalışan Özel Açık Radyoloji Laboratuarı bünyesinde Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi ve Kemik Yoğunluğu Ölçümü hizmetlerini aynı gün içinde vermektedir.

Özel İlke Tıp Merkezi hasta sayısını arttırmak yerine koşulsuz hasta tatminiyetini arttırmayı amaç edinmiştir.

Özel İlke Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İlke Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İlke Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlke Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İlke Tıp Merkezi  telefon numarası:  0 (232) 278-3333

Özel İlke Tıp Merkezi Adresi

Özel İlke Tıp Merkezi  adresi: Onur, Sarmaşık Cd. No:11/A-B, 35330 Balçova/İzmir

Özel İlke Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İlke Tıp Merkezi  resmi web sitesi: www.ilketip.com.tr

Özel İlke Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İlke Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku