Özel İnter Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İnter Tıp Merkezi, Muğla ilimizin Bodrum ilçesinde bulunan Özel İnter Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Cevat Şahir mah. Sadi Irmak Cad. No:17 adresinde bulunan Özel İnter Tıp Merkezi kurumuna 0 (252) 319-4800 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İnter Tıp Merkezi Hakkında

Özel İnter Tıp Acil ve Cerrahi Merkezi 2009 tarihinde Bodrum ve Muğla halkının hizmetine sunulmuştur. Hastalarımız için gerekli tüm Muayene ve Cerrahi Operasyonların bunun yanında birden çok polikliniğimiz ile geniş bir hizmet potansiyeline sahip olmaktayız. Kaliteli ekipman ve profesyonel Doktor kadromuz ile Turizm Hekimliği hizmeti de vermekteyiz. Özel İnter Tıp Acil ve Cerrahi Merkezi sağlık hizmetinin kaliteli ve güvenilir verilebilmesini kolaylaştıran bina yapısının bunun yanında bina içi hizmetlerimizde en son teknoloji ürünler ile birlikte verilmektedir.

Özel İnter Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İnter Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İnter Tıp Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İnter Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İnter Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (252) 319-4800

Özel İnter Tıp Merkezi Adresi

Özel İnter Tıp Merkezi adresi: Gümbet, Sadi Irmak Cd. No:17, 48400 Bodrum/Muğla

Özel İnter Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İnter Tıp Merkezi web sitesi: www.intertipmerkezi.com

Özel İnter Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İnter Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku