Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi, Kastamonu ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Topçuoğlu Mh.Dumlupınar Cd. No:7 adresinde bulunan Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (366) 214-7070 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Hakkında

Kastamonu’da üst düzey sağlık alanında yatırımlarıyla dikkat çeken Özel Anadolu Hastanesi’nin kardeş kuruluşu olan İsfendiyar Anadolu Hastanesi hasta kabulüne başladı. Kastamonu’da sağlık alanında mühim hizmetler veren ve ortalama 5 yıl önce kurulan Özel Anadolu Hastanesi, şimdi ikinci büyük yatırımını Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesini bitirdi ve Sağlık Bakanlığından aldığı izinle hasta kabulüne başladı.

19 hekim kadrosu, 130 çalışan ve 47 yatak kapasitesiyle hizmet vermekte olan hastanemiz, bölgeye kazandırdığı 64 kesitli tomografi cihazıyla kansız ve katetersiz anjiyo yapılabilmektedir.

Ayrıca; Lazerle cilt nasıl tedavi edileceği, 4 boyutlu ultrason hizmetleriyle bölge insanımızın ekonomisine uygun bir biçimde kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi, Kastamonu şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Yenişehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (366) 214-7070

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Adresi

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi  adresi:  Beyçelebi, Hakkı İnan Cd. 36-1, 37200 Kastamonu Merkez/Kastamonu

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelanadolu.com

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku