Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunan Özel İskenderun Gelişim Hastanesi ile ilgili detaylar. Numune Mahallesi Dr.Sadık Ahmet Caddesi No:89 adresinde bulunan Özel İskenderun Gelişim Hastanesi kurumuna 0 (326) 618-6666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Hakkında

15 Mart 2005 tarihinde bölge halkının sağlık gereksinimlerini karşılamak maksadıyla hizmet vermeye başlayan hastanemiz, İskenderun Uzmanları aracılığıyla Özel Sağlık Hizmetleri San. AŞ. olarak İskenderun’da kurulan ilk özel hastanedir. Toplam 12 dönüm alan üzerine kurulu ve depreme dayanıklı inşa edilen hastanemiz, 8000 m2 kapalı alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz, bölge halkının gittikçe artan sağlık ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeler ışığında, 9000 metre karelik yeni hastane binasını devreye sokarak, toplamda 17000 metre kapalı alanda modern tıbbi cihaz ve ekipmanların bunun yanında fiziki koşullarımızı da iyileştirerek, daha kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Daha çok büyük şehirlerdeki hastanelerde nasıl tedavi edileceği olabilecek olan Kalp ve Damar Hastalıkları başta olmak üzere, bir çok bölümde yapılan yatırımlarla, hastaların tedavi maksadıyla yüzlerce kilometre uzaklara gitmesinin önüne geçerek, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde her türlü görüntüleme, teşhis, tedavi ve cerrahi operasyon imkânı sunmayı hedeflemiştir. Sağlık sektöründe sürekli olarak olarak geliştirilen teknolojik gelişmeleri de yakında zamandan izleyen Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, yatırımlarıyla bölge halkının en kısa bir sürede sağlık problemlerinin giderilmesi noktasında mühim atılımları yerine getirmiştir.

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Bölümleri

  Özel Alanya Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, Hatay ili İskenderun ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Telefon Numarası

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi telefon numarası:  0 (326) 618-6666

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Adresi

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi adresi: Numune, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:89, 31200 İskenderun/Hatay

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Web Sitesi

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi resmi web sitesi: www.gelisimhastanesi.com

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku