Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim adresinde bulunan Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 292-4919 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş dinamik bir merkezdir.

Bizler tüm ekip olarak “Küçük bir dokunuş, büyük bir mutluluk” sloganıyla yola koyulduk. Uzman kadromuz, bilimsel ve geliştirilmiş altyapımızla, etik kurallar çerçevesinde, modern infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunmaktayız.

İstanbul Tüp Bebek düşüncesi 2004’te doğdu, Temmuz 2005’te Taksim Gümüşsuyu’nda kuruldu ve Şubat 2006’da resmi olarak faaliyetine başladı. Bilgiyle ve deneyimle hazırlanmış altyapı, teknik donanım ve ekipmanla, günümüz modern tedavilerinin yapıldığı merkezimizi, hususunda her türlü ihtiyacımıza yanıt verebilecek biçimde tasarladık. Hizmetlerimizi, sürekli olarak olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefledik.

Özellikle bebeği olmayan çiftlerin nasıl tedavi edileceğine odaklanmış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları alanında karşılaşabileceğiniz problemlere de çözümler sunmaktayız. Bugüne kadar merkezimize, çocuk sahibi olmak isteyen birden fazla çift başvurdu ve anne baba olmanın mutluluğuyla ayrıldı. Aynı hayali paylaşan herkesi merkezimize bekliyoruz.

  • Tüp Bebek

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Doktorları

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi doktorları için tıklayınız

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İletişim

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 292-4919

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Adres

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Adresi:  Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Web Sitesi

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Resmi Merkezi Web Sitesi: www.istanbultupbebek.com.tr

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yol Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku