05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi ile ilgili detaylar. Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8 adresinde bulunan Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi kurumuna 0 (262) 333-0026 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Hakkında

İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermekte.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona oldukça önem verilen İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde, manüel dezenfeksiyonun bunun yanında tüm hasta yatakları yüksek sıcaklıkta su püskürtme sistemi ile yıkanabiliyor.

Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde, Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta detaylarının hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ayrıca kâğıt dolaşımı ve bürokrasi en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğradığı zaman kaybı ortadan kaldırılıyor.

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Randevu

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Bölümleri

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Doktorları

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Telefon Numarası0 (262) 333-0026

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Adresi:  Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Web Sitesi: ozelizmitkdm.com

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Yol Tarifi

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ