29.01.2022 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi Grand Tower Kat:10 D.106 adresinde bulunan Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (216) 339-9005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Hakkında

Bilindiği gibi 2003 senesinden beri Özel Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıp Merkezinde hizmet vermekte idik. 2008 de çıkan yönetmelik gereği olarak bulunduğumuz bina standartları bu hizmeti sürdürmek için yeterli görülmediği için yeni ve standartlara uygun bir çalışma alanına geçmek zorunlu hale gelmişti. Bu nedenlerle 1 Aralık 2013 de Batı Ataşehirdeki yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız. Daha yüksek standartlarda hizmet üretmek adına yapılan bu değişikliklerden hepinizin daha da tatmin yer alacağınızı bekliyoruz.

Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muayenehaneleri Ataşehir’in en bi hayli beğeni alan sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2’lik bir ofis dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına uygun olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır.

Kanıta dayalı tıp ve hasta tatminiyetini prensip edinen muayenehanemizde, sizin ve çocuğunuzun sağlığının muhafaza edilmesinda yanınızda yer almaktan mutluluk duyacağız.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Randevu

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (216) 339-9005

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Adresi:  Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi Grand Tower Kat:10 D.106

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.jineped.com

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ