Özel Karaman Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Karaman Hastanesi, Karaman ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Karaman Hastanesi ile ilgili detaylar. Mansurdede Mah. Atatürk Blv. 076 Sok. No:1 adresinde bulunan Özel Karaman Hastanesi kurumuna 0 (338) 213-1113 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Karaman Hastanesi Hakkında

Mümine Hatun Hastanesi ailesi olarak amacımız; sağlık hizmeti verdiğimiz hastalarımıza, hasta haklarını ön planda tutarak, meslek ahlakini benimseyen, profesyonel ve uzman kadromuzla, çağdaş bilgi ve son teknolojiyi tercih ederek, üstün nitelikli ve güler yüzlü ekibimizle, güvenli, temiz ve huzurlu bir ortamda, sağlık hizmetlerini en iyi ve en ekonomik biçimde sunarak, güvenilir ve saygın bir hastane olmaktır.

Acil Servisimiz, 365 gün 24 saat hizmet veren birim olup, başvuran hastaların problemlerinin çözülmesinin bunun yanında, ihtiyaç halinde ilgili branşlara yönlendirilmelerini de sağlanmaktadır.

Özel Karaman Hastanesi Bölümleri

Özel Karaman Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Karaman Hastanesi, Karaman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel System Hospital Telefon Numarası ve Adresi

Özel Karaman Hastanesi Telefon Numarası

Özel Karaman Hastanesi telefon numarası:  0 (338) 213-1113

Özel Karaman Hastanesi Adresi

Özel Karaman Hastanesi adresi: Mansurdede Mah Mansurdede Mah Atatürk Bulvarı.30 Metrelik Yol Üzeri, 20. Sk. No:1, 70100 Merkez/Karaman

Özel Karaman Hastanesi Web Sitesi

Özel Karaman Hastanesi resmi web sitesi: www.karamanhastanesi.com

Özel Karaman Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Karaman Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku