Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. 1400 Sokak No:10 Alsfakat adresinde bulunan Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kurumuna 0 (232) 465-0505 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Hakkında

İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, gökkuşağının renklerini doyasıya yaşamak isteyen hastaları için ışığın peşinden koşuyor. Ege Bölgesi’nin ilk göz hastanesi olan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir’de 2000 senesinden beri göz hastalıkları hususunda hastalarına en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Göz hastalıkları, katarakt ve lazer göz ameliyatları hususunda uzman göz doktoru kadrosuyla İzmir’de hizmet vermekte.

Temelleri İzmir Lazer Göz Merkezi olarak 1985 senesinde uzman Göz Doktoru Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Göz Doktoru Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu aracılığıyla atılan İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, bugün İzmir, Alsfakat’taki 6 katlı, 1. 600 metrekare alana sahip modern ve en son teknolojiye sahip binasında Türkiye’nin en iyi göz hastanesi olmayı planlıyor.

Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, işinde uzman en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip. Bu değerini belgelendirmeyi de başaran İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, TÜV-CERT ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’ni 2004 senesinde aldı.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Çukurova Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 465-0505

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Adresi

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi adresi: Alsancak, Kahramanlar, 1400. Sk. No:10, 35220 Konak

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.kaskaloglu.com

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku