Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, Kastamonu ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1 adresinde bulunan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (366) 212-7878 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Hakkında

2006 senesinde açılan hastane şu anda 33 hekim kadrosu toplam 265 çalışan ve 78 yatak kapasitesiyle hizmet sağlamaktadır. Konusunda uzman ve bölgede bilinip, bi hayli beğeni alan hekim kadrosu ile hizmet veren hastane 3 genel, 1 bölgesel ameliyathane ve son derece gelişmiş yoğun bakım üniteleri ile hizmet vermektedir.

Laparoskopik ve endoskopik cerrahi girişimler, taş kırma ünitesi, artroskopik cerrahi girişimler, fako, mikrocerrahi girişimler gibi birden çok hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca; Hastanemizde ki Diş Kliniğinde bölgede ve Kastamonu da ilk olan Ortodonti (Diş teli) nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Hastanemiz, teşhislerini ve tedavilerini tüm tıbbi birimlerde başarıyla gerçekleştirmektedir. Hastanemiz, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakında zamandan izleyen, hususunda işinde uzman ve uzman hekimlerle kadrolaşmıştır.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, Kastamonu şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Isparta Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (366) 212-7878

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi  adresi: Beyçelebi, Hakkı İnan Cd. 36-1, 37200 Kastamonu Merkez/Kastamonu

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelanadolu.com

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku