Özel Kayseri Tekden Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kayseri Tekden Hastanesi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Kayseri Tekden Hastanesi ile ilgili detaylar. Gevher Nesibe Mah. Gür Sok. No:4 adresinde bulunan Özel Kayseri Tekden Hastanesi kurumuna 0 (352) 232-3333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kayseri Tekden Hastanesi Hakkında

Tekden Hastanesi ve Kayseri Kalp Merkezi adlarıyla daha da modern ve teknolojik ortama kavuşan Özel Kayseri kalp Hastanesi, hizmette 11. yılına girmiş bulunmaktadır. Bu süre içinde kalp alanında çok büyük tecrübeler elde etmiş durumdayız. Bu hizmet aracılığıyla, bölgemizden ve hatta Türkiye’nin çok değişik illerinden başarımızı duyan yüzbinlerce insana hizmet ettiğimiz ve onları “Tekden Dostu” edindiğimizi belirtmek istiyorum.

Kalp muayeneleri, anjioları, balonları ve ameliyatlarında yaşadığımız bu Türkiye çapındaki tecrübe ve başarı, bugün size çok daha müthiş hizmet olarak geri dönmektedir. İşte bu anlayışla Tekden Hastanesi kurulmuştur. Hastanemiz, diğer branşlarda da tam teşekküllü altyapıya sahip bulunmakla birlikte; kalp hastalıkları teşhis ve nasıl tedavi edileceğinde bugün dünyanın en gelişmiş kalp merkezlerinde bulunan bütün cihaz ve donanıma sahiptir. Çok kıymetli bir devlet adamımızın dediği gibi, TEKDEN artık kalp alanında bir “Türkiye markası” olmuştur.

Gerçekten hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, sizlerin güvenine daha çok layık olabilmek için, her türlü cihazı hastanemize kazandırmakla birlikte, kalp hususunda Türkiye’de takdir görmüş, yenilikler getiren büyük tecrübe ve ufuk sahibi kıymetli doktorlarla da kadromuzu güçlendirdik. Her gün siz kıymetli dostlarımızdan ve hastalarımızdan aldığımız teşekkürler, doğru yaptığımızın bir göstergesidir. Bundan sonra da çok daha büyük yenilikler her an karşınızda yer alacağız.

  Özel Medilife Bağcılar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kayseri Tekden Hastanesi Bölümleri

Özel Kayseri Tekden Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kayseri Tekden Hastanesi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kayseri Tekden Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kayseri Tekden Hastanesi telefon numarası:  0 (352) 232-3333

Özel Kayseri Tekden Hastanesi Adresi

Özel Kayseri Tekden Hastanesi adresi: Gevhernesibe, Gür Sk. No:4, 38000 Kocasinan/Kayseri

Özel Kayseri Tekden Hastanesi Web Sitesi

Özel Kayseri Tekden Hastanesi resmi web sitesi: www.tekdenhastaneleri.com

Özel Kayseri Tekden Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kayseri Tekden Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku