Özel Keşan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Keşan Hastanesi, Edirne ilimizin Keşan ilçesinde bulunan Özel Keşan Hastanesi ile ilgili detaylar. Büyük Cami Mah. Zanaatkarlar Cad. No:2 adresinde bulunan Özel Keşan Hastanesi kurumuna 0 (284) 715-0102 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Keşan Hastanesi Hakkında

Hastanemizde 48 adet yatak kapasitesi, 2 ameliyat salonu, 17 poliklinik, tam teşekküllü Fizik Tedavi Ünitesi, Genel – Cerrahi Yoğun bakım üniteleri, koroner yoğun bakım ünitesi ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi mevcuttur.

Özel Keşan Hastanesi 20 Mart 2009 Cuma günü Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmaya vardı. 23 Mart Pazartesi gününden ibu yana SGK çatısı altındaki SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı’na bağlı hastalarımız, hastanemizin hizmetlerinden yararlanabilirler.

Çağdaş tanı ve tedavi metotlarıni takip eden hastanemiz, işinde uzman doktor kadrosu, güler yüzlü personeli ve profesyonel sağlık ekibiyle hastaların sağlık, güvenlik ve konforunu ön planda tutmaya sürecektir.

Hastanemiz, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına hassas, kaliteli sağlık hizmeti sunarken, hastalarımızın, tedavinin her aşamasında hastalıkları hakkında bilgilenmeleri ve tedavinin bir parçası olmaları sağlanmaktadır.

Özel Keşan Hastanesi Bölümleri

Özel Keşan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Keşan Hastanesi, Edirne ili Keşan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Sular Vatan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Keşan Hastanesi Telefon Numarası

Özel Keşan Hastanesi telefon numarası:  0 (284) 715-0102

Özel Keşan Hastanesi Adresi

Özel Keşan Hastanesi adresi:  Büyük Cami Mh., 22800 Keşan/Edirne

Özel Keşan Hastanesi Web Sitesi

Özel Keşan Hastanesi resmi web sitesi: www.kesanhastanesi.com

Özel Keşan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Keşan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku