Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi, Kırıkkale ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi ile ilgili detaylar. Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27 adresinde bulunan Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi kurumuna 0 (318) 233-7101 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Hakkında

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi olarak amacımız sağlık sektöründe, Kırıkkale’de yoğun kamu yatırımlarına rağmen eksikliği hissedilen özel hastane gereksinimini karşılamaktır.

Kuruluşumuzda, poliklinik hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, acil hizmetleri verilmektedir. Hastalarımıza 3 servis aracı ile ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır. Gerekli görüldüğünde bu sayı arttırılacaktır. Kuruluşumuzda gündüz poliklinik, gece ve 24 saat acil servis hizmeti verilmektedir. Gündüz olduğu gibi gece geç saatlerde de Laboratuvar ve Radyoloji hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Son teknoloji cihazlar ile laboratuvar tetkikleri en güvenilir biçimde yapılmaktadır. Merkezimizde bilgisayar kontrollü randevu sistemi mevcut olup, polikliniklerde sıra takip monitörleri ile hastalarımızın beklemeden muayenesi sağlanmaktadır. Yakın bir gelecekte işitme laboratuvarı, EEG, Uyku laboratuvarı hizmete girecektir.

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Bölümleri

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi, Kırıkkale şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Karaman Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Telefon Numarası

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi  telefon numarası:  0 (318) 233-7101

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Adresi

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi adresi: Bağlarbaşı, Samsun Blv. No:27, 71400 Kırıkkale Merkez/Kırıkkale

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Web Sitesi

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi resmi web sitesi: www.hilalhastanesi.com

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku